Strona główna / O NAS / NASZ ZESPÓŁ / zespol / mgr Maria Kossowska

mgr Maria Kossowska

Zdjęcie Marii.jpg (1000 KB)

Jest certyfikowanym trenerem Biofeedback, a w Instytucie pełni rolę konsultanta naukowego.

Wykształcenie zdobywała zarówno w Polsce jak i za granicą. Ukończyła BA Sociology with Social Psychology na University of York oraz MSc w dziedzinie Neuronauki na University College of London. Swoją wiedzę z dziedziny Neuorfeedback i qEEG zdobyła na certyfikowanym szkoleniu ze światowej sławy neuterapeutką Mary L. Tracy.

Esencję wiedzy na temat Biofeedback czerpiemy dzięki jej międzynarodowej współpracy, między innymi ze specjalistą z dziedziny Mindfulness - Glynem Blackettem ze Stress Resilient Mind of York, z doktorem Elektoencefalografii (EEG) - Tonnym Steffertem z Institute qEEG of London oraz z ekspertem w dziedzinie Neuronauki - prof. Jurim D. Kropotovem z Human Brain Institute w St. Petersburgu.